Našim cieľom je zabezpečiť pre klienta komfort v podobe komplexného a rýchleho dodania drevodomu. Kompletná výstavba drevodomu do 100 dní vrátane základov.

Stavbe sa venujeme od základu v každom detaile, konštrukcie drevodomu na stavbu dodávame, komplexne opracované a pripravené na montáž. Na opracovanie dreva pre drevodomy, používame montážnu stenu a plnoautomatizované stroje, riadené počítačom, Dáta pre výrobu získavajú priamo z realizačného projektu, z programu ktoré nám ponúka možnosť detailne nakresliť celú konštrukciu drevodomu v 3D prostredí.

Vďaka tomu je možné ešte v štádiu návrhu projektu predísť rôznym komplikáciám, ktoré bežne vznikajú až následne počas výstavby a stoja klienta čas i peniaze.

Pri výbere domu sa často pozerá na cenu. Niekedy o niečo vyššia cena znamená „lacné bývanie“, pretože ponúkajú ďalšiu pridanú hodnotu. Ak zvažujete napríklad chladenie v dome a vďaka izoláciám by to nebolo potrebné, celková finančná bilancia môže byť priaznivejšia.

Z veličín, ktorým sa venujeme pri výstavbe montovaných domov je tiež fázový posun teplotného kmitu. Ten vyjadruje čas, za ktorý prejde amplitúda teplotného kmitu z jednej strany konštrukcie na druhú. To je oficiálna definícia a ak nie ste zdatný vo fyzike, asi vám táto definícia nepomohla.

Takže teraz „po lopate“. Predstavte si, že ráno zasvieti na stenu slnko, a bude na ňu „pražiť“ celý deň. Stena sa zahrieva a prenáša postupne teplo do interiéru. V momente, keď sa dostane toto teplo do domu, dom sa začne prehrievať. Ideálny stav je taký, že teplu trvá táto cesta konštrukciou tak dlho, až sa skončí deň. Potom príde večer a vzduch sa vonku začne ochladzovať. Keďže teplo ide vždy do chladu, jeho tok sa otočí v stene a pôjde naspať von. Do domu sa teda ani nedostane. Toto je ideálny dlhý fázový posun.

Za sebou už máme desiatky úspešných stavieb, ktoré sa stali šťastným domovom mnohých rodín. Záleží nám na tom, aby ste sa domov vracali s úsmevom, preto si zakladáme na odbornosti a kvalite. Sme certifikovaným výrobcom vnútorných i vonkajších stien a stropov, disponujeme tímom odborníkov v oblasti projektovania stavieb aj v oblasti interiérových a exteriérových dokončovacích prác.

Rozsah realizácie:

- Základová doska s hydroizoláciou - Zdravotechnika – zriaďovacie predmety do kúpeľni a WC
- Obvodové a vnútorné steny z KVH hranolov, krov.
Mineral.izol. strop 350mm, steny 200mm, EPS 140mm
- Zásobník teplej vody
- Strešná krytina, zvody a žľaby - Keramické obklady a dlažby
- Okná, balkónové a vchodové dvere, parapety - Laminátové, vinylové podlahy, interiérové dvere
- Kompletná elektroinštalácia, rozvody PC, TV - Úložný priestor v podkroví
- Rekuperácia vzduchu - riadené vetranie a spätné získavania tepla - Bleskozvod
- Vykurovanie podlahové, teplovodné, infračervené, elektrické odporové kúrenie, alebo elektrické konvektory - Upratovanie staveniska
- Povrchové úpravy – sadrokartónový systém, interiérové maľby - Hrubá úprava terénu
- Rozvod vody a kanalizácie - Podľa štandardu vybavenia domu
- Projekt pre stavebné povolenie - Izolácia podlahy, betónový poter