Montované drevodomy na predaj – katalóg projektov

Naším cieľom je dodať zákazníkom to, čo chcú – ekonomicky aj ekologicky výhodné bývanie. Montované drevodomy na kľúč sú ideálnou voľbou.

Okrem nižších účtov za energie, zdravšieho bývania aj rýchlejšej výstavby (zdôrazňujeme, že montované drevodomy staviame celoročne) vám odmenou bude aj dizajnové a moderné prevedenie vášho drevodomu s ohľadom na jeho praktickosť aj vizuálnu estetiku.

Montované drevodomy na predaj

Montované drevodomy na predaj - katalóg projektov

Nápadité projekty na montované domy na predaj

Projekty na drevodomy na predaj pripravujeme vo vlastnej réžii. Pozorne si vypočujeme vaše požiadavky aj predstavy o bývaní v drevodome. Tie sa následne usilujeme zhmotniť v projekte. Taktiež zohľadňujeme aj priestorové a pozemkové možnosti. Na každom návrhu si dávame záležať a pripravujeme/opravujeme ho podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov. Samozrejme, že sa vieme dohodnúť na spolupráci aj v prípade, ak máte vlastné projekty na drevodomy, čiže vlastnú projektovú dokumentáciu. V prípade záujmu o cenovú ponuku nás kontaktujte telefonicky (0901 721 501) alebo e-mailom (ridomy.sk@gmail.com).

Dodáme, že staviame aj montované drevodomy na kľúč. Predstavujú najrýchlejšiu cestu k modernému a úspornému bývaniu, ktoré zohľadňuje vašu osobnosť, individuálne potreby, očakávania a predstavy.

Tešíme sa na spoluprácu.

Prezrite si aj vy naše montované drevodomy na predaj. Po kliknutí na obrázok sa vám zobrazia základné informácie o dome. Ak vás niektorý náš drevodom zaujal, stačí zadať kontaktné údaje a automaticky dostanete e-mail s cenovou ponukou na vybraný drevodom.