Montované drevodomy na kľúč sú elegantným a ekologickým riešením, ako mať vysnívaný dom.

V ri house, s. r. o. splníme aj váš sen o perfektnom a zdravom bývaní v úspornom (PASÍVNOM) drevodome. Bez ohľadu na to, či ste sám, dvojica alebo menšia či väčšia rodina.

 

Prečo montované drevodomy na kľúč od ri house, s. r. o.?

 • Komplexný servis – od individuálnych konzultácií, vypracovania 3D návrhu na mieru, cez odborné poradenstvo až po finálnu realizáciu drevodomu.
 • Individuálne konštrukčné, dispozičné aj materiálové riešenia drevodomov na mieru.
 • Záruka odbornej montáže – všetky fázy realizácie prebiehajú v réžii vyškolených a skúsených pracovných tímov.
 • Osvedčené metódy a moderné technológie, vďaka ktorým sú naše montované drevodomy na kľúč úsporné (PASÍVNE) a zároveň ekologické. To znamená zníženú záťaž na životné prostredie aj minimálne výdavky na bývanie.
 • Omnoho rýchlejšia výstavba v porovnaní s murovaným domov (a ešte rýchlejšia v porovnaní so svojpomocnou výstavbou, ktorú však v prípade drevodomov rozhodne neodporúčame).
 • Nemusíte robiť žiadne dodatočné stavebné zásahy – montované drevodomy sú po odovzdaní pripravené na bývanie.

Montované drevodomy na kľúč

Montované úsporné drevodomy na kľúč

 • Drevodomy na kľúč sú optimálnym riešením, ak nemáte čas a ani skúsenosti s výstavbou – o všetko potrebné sa postaráme a vy ste pravidelne informovaní o  priebehu výstavby. Nemusíte si robiť starosti so zháňaním robotníkov, pracovného materiálu a pod. Zároveň nehrozia žiadne obmedzenia vášho pracovného alebo voľnočasového harmonogramu.
 • Vy poviete, aký drevodom chcete a kde ho chcete mať postavený. Všetko ostatné prebehne v našej réžii. Navrhneme vám vhodný typ domu, dispozíciu a osadenie na vašom pozemku.
 •  30 ročná záruka – pretože svojej práci a schopnostiam veríme. Taktiež používame kvalitné materiály. Zakladáme si na spolupráci s overenými a zodpovednými dodávateľmi.
 • Striktné dodržiavanie časového a pracovného harmonogramu – zakladáme si na systematickej a dôslednej práci, podľa dohodnutých náležitostí.
 • Kvalita za rozumnú cenu – a nie, v ri house, s. r. o. to nepovažujeme za klišé.

Z vyššie uvedeného vyplýva jediné – vám stačí zbaliť nábytok a kufre a nasťahovať sa.

 

FAQ

Čo potrebujem pri výstavbe montovaného drevodomu na kľúč?

Montované drevodomy začneme stavať až keď je zabezpečené stavebné miesto a vypracovaná projektová dokumentácia (projekty na montované domy na kľúč môžete mať vlastné alebo vám ich vypracujeme). S projektovou dokumentáciou sa potom obrátite na stavebný úrad a požiadate o stavebné povolenie. Až po jeho obdŕžaní je možná realizácia stavby.

Drevodom je vyrobený z dreva – nezačne po niekoľkých rokoch hniť?

Drevo na montované drevodomy na kľúč je špeciálne ošetrené proti drevokazným škodcom aj hubám, a to kvalitnými nátermi (sú zdravotne nezávadné a atestované). Drevo spoľahlivo odolá celoročným výčinom počasia, t. j. horúcim slnečným lúčom, dažďu, mrazu aj víchrici. Pracujeme s kvalitne spracovaným drevom, čo sa v kombinácií s dobrou údržbu podpisuje pod dlhoročnú životnosť drevodomov.

Vyžadujú si montované drevodomy špeciálnu starostlivosť?

Montované drevodomy sa z pohľadu údržby nelíšia od stavieb realizovaných inými technológiami, pracovnými postupmi či materiálmi. Drevodomy sú zároveň charakteristické suchým procesom výstavby. Napríklad, minimalizácia mokrých procesov eliminuje vznik kondenzácie, ktorá prispieva k vzniku plesní. Vo všeobecnosti možno konštatovať, že montované drevodomy si nevyžadujú žiadnu osobitnú údržbu a špeciálnu starostlivosť.

Kde realizujete montované drevodomy na kľúč?

Naši klienti pochádzajú najmä z rakúskeho Kittsee, ale aj z Bratislavy, Trenčína, Nitry a Topoľčian.  Pôsobíme však v rámci celého Slovenska.